Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja metodą EPILFREE???!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 00:15   #16
eloiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja metodą EPILFREE???!!!

Dziewczyny, jestem po 4. zabiegu epifree i jak na razie jestem zadowolona. Nie uzyskałam jeszcze efektu o jakim marzę - ale włoski bardzo osłabiły się (a mam bardzo ciemne i raczej mocne), nie wyrastają już podwójnie z jednego mieszka i na pewno jest ich coraz mniej. Poza tym włoski jak odrastają to mniej ich wrasta a te odrośnięte - są słabiej ukorzenione i nawet można je wyrwać palcami !! Na razie polecam tę metodę osobom, które nie mają jakiś problemów hormonalnych, które "pomagają" włoskom rosnąć, a jeśli mają - to wyleczyć i dopiero ruszać z epilfree. Jestem uparta i od kwietnia katuję się chodzeniem przez większość czasu w spodniach - bo chodzę regularnie co miesiąc (pakiet 6 zabiegów) i czekam do końca lata na efekt końcowy. Kosmetyczka twierdzi, że potem zostaną na pewno jakieś - do zera w ilości włosków nie dojdziemy w moim przypadku - ale pozostanie depilacja woskiem od czasu do czasu i tzw. epilfree zabieg przypominający. Dla tych, których pomimo to nie przekonałam - miałam tak, że po depilacji woskiem - ok. 4-5 dnia raczej nie było mowy o chodzeniu z odsłoniętymi nogami. Aktualnie - przy epilfree - zdarza się, że wytrwam do 10-12 dni... więc jest różnica. Faktycznie - zabieg nie jest tani, za pakiet w stolicy zapłaciłam ponad 2500 zł - ale mam nadzieję, że warto no i mam motywację by się nie złamać bo kaskę wydałam już ! pozdrawiam forumowiczki !

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

I dodam, że warto chyba poszukać dobrego salonu - ja trafiłam przypadkiem, szukając innego zabiegu - ale kosmetyczki są fajne i tłumaczą co i jak będzie działało i jaki efekt może przynieść i nie wciskają zabiegów na które się uparłam jeśli nie widzą sensu. A przy epilfree warto też zwrócić uwagę - czy nie oszczędzają na preparatach przy ich rozsmarowywaniu - wszak szkoda kasy ... bo zabieg mimo wszystko do tanich nie należy.

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

I oczywiście - podana przeze mnie kwota to zestaw bikini głębokie + całe nogi by nie było niedomówień ;-)
eloiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując