Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-03, 12:07   #4382
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Preparaty z kwasem azelainowym raczej odpadają ze względu na cenę (muszą być nakładane w dużej ilości, więc przy stosowaniu na plecy szybko poszłabym z torbami ). Mam co prawda w domu czysty kwas azelainowy, ale wolałabym jednak znaleźć gotowy produkt apteczny. Wydaje mi się, że zwykłe preparaty dla trądzikowców mogą pomóc, ale nie wiem w którą stronę uderzyć. Dlaczego nie lubisz Benzacne i tym podobnych preparatów?
a taka "trauma" jeszcze z czasów szkolnych. Notorycznie przepisywał mi to dermatolog, nic nie tłumaczył, więc się namiętnie tym smarowałam, nie nawilżałam twarzy i miałam jedną wielką suchą pustynię z pryszczami. No i kazał mi też nakładać rano. Oj kiepsko to wyglądało, a do szkoły iść trzeba było. Także nie podoba mi się, to jak to zasycha - robi się taka biała powłoczka, która się kruszy. No i moim zdaniem nie działa to aż tak rewelacyjnie.

To może jakiś płyn a'la Afrodyta (chyba nie zmieniło to nazwy?) i przecierać? Mydło siarkowe? Bylebyś też nawilżała.

Także Aknicare synchroline na produkt na plecy dla trądzikowców. Szukaj pod nazwą:
Aknicare CB Chest & Back, roztwór do skóry trądzikowej, 50 ml, spray

Edytowane przez Lachezis
Czas edycji: 2015-05-03 o 12:10
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora