Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeup Geek.
Wątek: Makeup Geek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-10, 15:16   #309
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A tamtego nie ma Ale pech a co wycofali, bo ja sprawdze dopiero popoludniu, jamoge ilosc rozy taka jak tam, moze sie uda

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



Zawsze moze byc jako ceglasty cien, ja bym wziela, ale duzo mam ceglasto-karmelowo-miedzianych
Delikatnie uzyty wg mnie nada sie pewnie i na policzki

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Czyli chyba nici z rozy, tak sie zastanawiam czy mimo wszystko nie robic zapisow w watku, bo wtedy czesto watek jest odswiezany, jest ruch w watku... i chyba prosciej zebrac chetnych, a tak jak ktos wejdzie to pewnie nie kazdy ogarnie gdzie sa zapisy A wiadomo kiedy by bylo zamowienie, bo chyba trzeba bedzie wziac cos innego
Z arkusza nie chciałabym rezygnować, bo to olbrzymie ułatwienie dla mnie, nie muszę po pięć razy upewniac się, czy na pewno niczego nie przekrecilam, a też nie ma problemu z edycją zamówienia.

Opinie jak opinie, każdy ma własną. Przede wszystkim trzeba patrzeć na własne doświadczenia, bo ten sam kosmetyk może różnie zachowywać się na różnych osobach.
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując