Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-24, 16:39   #1886
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Estelle ja się nie mogę w arkuszu znaleźć Mam u Ciebie 33zł i deklarowałam się na 2 rzeczy. W sumie to jeszcze na jakiś bb bym się pisała I teraz nie wiem czy i ile dopłacić czy czekać na info od Ciebie?
Już jesteś
Na razie rzeczy z kwietnia jeszcze nie wpisane, ale skrzętnie sobie notuję
Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Super.

A ja się zawsze dziwiłam czemu w tych jej analizach ona wyszczególnia tylko ekstrakty Żeby nie było ja u niej tylko myszkowałam żeby znaleźć składy

Ooops... a ja sobie pomyślałam, że poczekam aż otworzysz listę i wtedy ewentualnie wpiszę się na ten krem

Weźmiemy na rozbiórkę toooo: http://www.ebay.pl/itm/SecretKey-Sno...ht_6050wt_1159 ?
Dobra, to jeszcze będzie rozbiorka TM
Tą maseczkę też wciągam na listę chciejstw

Wpisałam wszystkich do arkusza ze wstępnym rozliczeniem.
Jeszcze nie wszystko jest uzupełnione, muszę zrobić porządek ze skarpetami, bo jeszcze nie wszystkie ceny znane i ogólnie trochę się pomieszały, więc muszę uporządkować

Jak są błędy, to alarmujcie

Poproszę także o adresy osób, które jeszcze nie brały udziału w moich rozbiórkach/nie dostały ode mnie przesyłek. Jak coś się w międzyczasie zmieniło, to też poproszę o aktualizację - w tytule pw ADRES

Myślę, że listy rozbiórkowe pojawią się po świętach, teraz chciałabym się skupić na wysyłce, co by jak najszybciej rozprawić się z pokaźnym już zbiorkiem.
Chcę wysłać generalnie do wszystkich osób [no chyba, że ktoś ma jedną czy dwie próbeczki i nie blokuje też opakowania, to może zostać na przyszłość]- co by kwiecień zacząć z pustą szafą

Jeszcze taka prośba - jak macie coś do dopłaty, to wyrównujcie do zera, bez nadpłaty , sama postaram się też zrobić zwroty do osób nieaktywnych w zamówieniach.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora