Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy Polacy mało czytają?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-06, 19:57   #277
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy Polacy mało czytają?

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Czyli, aby otrzymać nagrodę trzeba mieć u nich konto, ale jak ma się konto to nie można brać udziału?
Tak to zrozumiałam, dziwnie.

I mam pytanie czy to konto godne polecenia to opłaca się założyć, bo tak mnie kusi.
Znaczy się konkurs miał być tylko dla nowych klientów - dla tych, którzy są z bankiem x lat już nie. Wiesz, próba przyciągnięcia świeżej krwi do banku. Ale ostatecznie nie wiem jak to teraz jest - trzeba poczytać regulamin. Ostatnio widziałam na LC komentarze, że jury wcale nie sprawdza tego i nie zwraca na to uwagi. Ale jak jest w praktyce - diabli wiedzą.
A czy konto jest opłacalne - nie wiem. Ja mam tam <30 i szczerze mówiąc bank zaczyna mnie wkurzać. Coraz więcej ukrytych opłat, promocje tylko dla nowych klientów. W sumie trzyma mnie tam chyba tylko fakt, że ciągle mi nie po drodze w pracy do osób, u których zmienia się numer konta [mam drugie w innym banku ]


Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Też to widzę i wychodzi na to, że tak jest. No bo jednak na tej pierwszej stronie są takie porządne te recenzje. Jakbym chciała poczytać o jakiejś książce i musiałabym się przedzierać przez kilka stron w poszukiwaniu tych dobrych, bo najnowsze (i zarazem na pierwszej stronie) byłyby tylko typu: "bardzo fajna", "polecam", to zadowolona bym nie była. :P
Z tym też różnie bywa, bo często nowo dodane, dobre merytorycznie opinie są na końcu, bo nikt się do nich nie dokopuje.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując