Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-05, 07:55   #101
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!! Tak właśnie mi się wydawało ale wolałam się upewnić
Zwlekam z zamówieniem, mimo tego, że chce jak najszybciej zacząć swoją przygodę z BU. Obawiam się czy jak na pierwszy raz nie wybrałam za dużo produktów. Czy możecie rzucić okiem czy nie przesadziłam?? Oto co zamierzam zamówić:
- peeling enzymatyczny
- hydrolant oczarowy
- serum azelo - oliwkowe
- tonik BHA 2%
- olejek tamanu
- żel hialuronowy
- olejek myjący drzewko herbaciane
- puder bambusowy z jedwabiem
- butelka z atomizerem
Uważam, że wszystko jest ok. Zamowiłaś produkty bardzo podobne do tych co ja . I myślę, że nie przseadziłaś, bo trzeba wziąć pod uwagę to, że z BU długo się czeka na dostawę. ja na serum azelo i lemom czekam od 12 lipca . Więc w między czasu zrobiłam już kolejne zamówienie. Tak więc nie zwlekaj tylko zamawiaj
Ciekawa jestem tego pudru bambusowego... Jako primera uzywam pudru Jadwiga do cery tłustej, ale i tak po godzinie świecę się, więc chyba będę musiała pokombinować sama.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość

Dostałam paczkę z BU po 10 dniach roboczych od zaksięgowania wpłaty Nie mogłam się już doczekać na puder perłowy, dla mnie jest cudowny.
Próbował ktoś mieszać go z jedwabiem? Chodzi mi o połączenie bez pudru bambusowego.
Szczęściara z Ciebie, że tak szybko
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując