Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-06, 07:20   #3951
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochane Wy moje już opisuję :
Spotkanie miałam w kawiarni po pierwsze - 2 babki prowadziły rozmowę, jak podeszłam to nawet się nie przywitały i nie przedstawily, nie mówiąc już o zaproponowaniu czegoś do picia.... jedna zadawała pytanie i patrzyła w drugą stronę- nie na mnie, a druga wpatrzona w laptopa w ogóle nie słuchała, poodpowiadałam na głupie pytania, na co ta co mnie pytała, pyta tej drugiej (siedzącej "w laptopie") czy ma jakieś pytania, a ta do niej "a o co pytalas?" więc nie wytrzymałam i się drwiąco zaśmiałam, ale nawet tego nie zauważyły... Więc ta z laptopa zadała mi pytanie i znowu patrzy w laptopa, w ogóle nie słucha, jak skończyłam- chwila ciszy zanim zajarzyła, ze ja już nie mówie- i uśmiech od ucha do ucha (krzywo pomalowane wielkie czerwone usta bleeeee). Rozmowa trwała 4minuty, jak przejdę dalej to do piątku mają się odezwać.... Ogólnie poczułam się jak głąb, ale tylko przez chwilę - póżniej stwierdziałam- że jednak to nie mój poziom...
To co to za sklep, że rekrutacja jest wielo etapowa?

To raczej im powinno być głupio, nie Tobie za opanowanie należą Ci się

Znajdziesz coś lepszego szkoda czasu na nich jak tak traktują kandydata to co dopiero pracownik ma powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora