Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-24, 10:46   #1615
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A ja wczoraj w nocy (dzisiaj wczesnym rankiem o 3 rano) robiłam żel hialuronowy. I źle go rozmieszalam. I tak spróbuję używać, choć jest glutkowaty... No ale co tam
To pewnie przez tę wczesną porę

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
wiesz jak by miało iść do kosza to ja tu moge być spadkobiercą bo u mnie działa rewelacyjnie bardzo jestem z 3 Rose zadowolona ! pod oczy na noc cud !!!
Będę pamiętać jakby co Mam nadzieję jednak, że będę zadowolona. Właśnie chodzi mi o skórkę pod oczami i profilaktycznie buźkę BU poleciła mi takie coś Może komuś przyda się ta ściąga

Z naszej oferty na okolice oczu polecamy:
- Krem z kwasem liponowym - jego główne działanie to wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie i regeneracja. Krem ma lekką konsystencję i szybko wchłania się w skórę. W przypadku bardzo przesuszonej skóry krem może być traktowane jako kremowe serum, na które po wchłonięciu
można nałożyć dodatkowy produkt natłuszczający. Może to być jeden z naszych olejków lub gotowy krem natłuszczający np. Physiogel firmy Stiefel.
- Serum-olejek 3xROSE - jest to płynny olejek o intensywnym działaniu regenerującym, zawiera koenzym Q10, oraz ekstrakty z trzech typów róż. Serum może być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z żelem hialuronowym (polecamy w tym wypadku Żel hialuronowy z pantenolem 5%).
Żel i olejek łączy się tuż przed użyciem w zagłębieniu dłoni i w tej postaci aplikuje na skórę.
- Na okolice oczu nadaje się również Serum-olejek GRANAT, zwłaszcza jeśli nie stosuje Pani na okolice oczu kremów z filtrami UV.
- Masło mango - które działa głównie intensywnie natłuszczająco i nawilżająco.
- Do odświeżania skóry w okolicach oczu polecamy Hydrolat różany lub z kwiatu pomarańczy, które można stosować w formie toniku także na okolice oczu lub w formie kompresów.


W celu działania prewencyjnego polecamy Pani: (chodziło mi o resztę twarzy)
- Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF - z witaminą C
- Serum-olejek GRANAT - stosowane na całą twarz, w celu uniknięcia
poczucia tłustości najlepiej stosować Serum w połączeniu z żelem
hialuronowym.
- Krem z kwasem liponowym
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora