Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-29, 18:56   #651
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja najbardziej cenię sesę - cuda robi z moją skórą głowy!
Ja mam mydełko Sesa, ale porzuciłam je Wyczytałam, że masz to samo co ja- nie służą Ci płukanki octowe i za dużo z nimi zabawy

Amla Dabur dobrze działała na moje włosy, ale zapach był nie do wytrzymania, a Sesa ma taki sam, o ile nie gorszy... Muszę się wybrać do mojego eko sklepiku powąchać, może już będę w stanie go znieść

Cytat:
Na skalp maski jak najbardziej, ja najchętniej nakładam te nawilżające, często doprawiam je dodatkowo HA i ekstraktami
Co to jest HA?
Hmm mam jeszcze z pół maski Gloria, może zacznę nakładać na sam skalp? Na włosach, jak to nawilżacz, robiła puch

Cytat:
Warto też raz na jakiś czas (ja staram się co tydzień) zrobić peeling skóry głowy. Dodaj do gotowej odżywki zużytą, mieloną kawę, jeśli chcesz silniej działający to dodaj łyżeczkę cukru. Staraj się masować skórę głowy, nie włosy. Potem dobrze spłucz, umyj szamponem i nałóż odżywkę jak zwykle.
Już daaaawno miałam spróbować peelingu kawowego na ciało

Cytat:
Np. czysty olej kokosowy kiepsko robi moim włosom, ale sesa, która jest na bazie kokosu, cuda robi.

Raz mi się przydarzyło, że po oleju kokosowym miałam idealnie gładkie i proste włosy (takie są moim marzeniem), parę razy trochę je wygładził, ale najczęściej je puszy.

A masz jakiś sposób na odbicie włosów/ objętość?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora