Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-30, 19:58   #566
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
A bo tranisko dobre na uzupelnienie wit a+d, czesto e dodaja... i kiedys mialam piekne wlosy i pazury po nim... ale teraz tak nieregularnie pije, ze musze to zmienic. Szczegolnie, ze drozdze odstawilam
A myslisz, ze to akurat po tranie mialas takie wlosy i paznokcie? Ja pije regularnie tran, ale jak zlapalo mnie ostre przeziebienie z jakies dw atygodnie temu to odstawilam, zeby nie dokarmiac zlych bakterii.

No nie mam problemow z pazurami, z cera z wlosami juz coraz mniej Ale nie moge stwierdzic, ze to akurat zasluga tranu. Z pewnoscia nie zaszkodzic go pic :P


Dziewczyny nie ma co sie bac silikonow! Chociaz warto znalezc takie, ktore pasuja wlosom, bo niektore moga mocno obciazac i sie nadbudowywac. Moje wlosy bardzo lubia Amodimethicone i Cyclopentiloxane. Ja silikony uzywam tylko w serum , bardzo fajnie wygladza wlosy i ladniej wygladaja. Silikony maja ez te zalee, ze zabezpieczaja troche wlosy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:02
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując