Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pęknięcia
Wątek: pęknięcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-27, 17:57   #13
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: pęknięcia

Odswiezam watek, bo dzis zauwazylam, ze i u mnie jeden paznokiec pekl Wczoraj, gdy robilam pedicure byla tylko rysa i jasniejsza plama w jej okolicy. Plytka w tym miejscu byla tesz miekksza niz rszta paznokcia. Wiedzialam, ze cos bedzie sie swiecic. Ryze zauwazylam juz ponad 2 tygodnie temu. Dzis, gdy mysialam zalozyc paleriny, bo na klapki bylo za zimno i za mokro zrobilo mi sie pekniecie widac but za mocno napieral na paznokiec, ktory nastepnie pekl w poprzek i po srodku paznokcia. Do tego przy samej jego krawedzi i czesc odeszla od skory przez co sie "majta". Musialabym go jakos utwardzic. Ale najpirw musialabym zmyc moj misterny pedicure. Jutro kupie klej Sally Hansen, bo slyszalam, ze jest dobry. Mam nadzieje, ze pomoze No i musze czekac az paznokiec mi urosnie a w przeciwienstwie od tych na dloniach, ktore rosnal mi wrecz ekspresowo to te na stopach odrastaja bardzo powoli. Jak nie sraczka to urok. Jak nie wrzynanie sie to pekanie paznokci...

Znacie moze jeszce jakies inne spodoby na uratownaie tego paznokcia bo przyznam sie, ze obawiam sie teraz zakladania zakrytego obuwia, co przy obecnej pogodzie jest niestety nieuniknione, no i bolu spowodowanego narudzaniem skory pod spodem paznokcia.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując