Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-07, 12:06   #2380
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Jak sie ubrac na 18'stke?

Cytat:
Napisane przez Cannabis99 Pokaż wiadomość
Hej, w styczniu idę ze swoim chłopakiem na osiemmastke do jego kumpla. Impreza bedzie na sali, 50km za miastem. Moje pytanie jak sie ubrac zeby wygladac fajnie ale i nie zmarznac? Jak sukienka to jakie kolory/fasony sa teraz w modzie? Z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najlepiej nie patrzeć na to co jest modne tylko na własną figurę i wygodę. Nie każdemu pasuje wszystko.
Najlepiej będzie wybrać jakąś sukienkę i ją zmierzyć. Raczej taką koktajlową/klubową. Będzie to okres karnawału więc na pewno znajdziesz coś w sklepach. Tutaj można szaleć, cekiny, koronki itp. Nie jest to lato tylko karnawał Szaleć można również w kolorach czerwień, czerń, granat, srebro,złoto. Co komu pasuje
Najlepiej przejść się na zakupy i zobaczyć co jest w sklepach. Pamiętaj też, że sukienki rozkloszowane podnoszą się w tańcu, dlatego dobrze jak mają halkę, z kolei dopasowane mogą krępować ruchy.

Na to jakiś płaszczyk + kozaczki. Na sali możesz przebrać buty na zwykłe szpilki.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Renee1234 Pokaż wiadomość
Dołączam sie, osobiście mam 16 lat i w grudniu idę na osiemnastkę więc zakupiłam sobie taką sukienke http://ads-odziez.pl/product/vera-lucy-sukienka-lydie/tylko granatową i do tego buty w kolorze fuksji ale jestem osobą dość chudą i niską więc sukienka jest mi przed kolanko. Więc nie wiem czy nie będzie zbyt oficjalna zważając na mój wiek
Bardzo ładna sukienka. Z racji tego, że ma "przerwę" w okolicach brzucha myślę, że nie będzie aż taka oficjalna i nada się na osiemnastkę.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując