Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-19, 19:00   #3367
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jak jesteś zainteresowana to możemy się podzielić bo właśnie skończył mi się puder
A na który byś reflektowała?

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
W Makowie Podhalańskim

Podobna lokalizacja i jeszcze nie na wątku krakowskim?? Chcesz po tyłku dostać?
Miałam na myśli tą wcześniejszą Zmieniłaś łobuzie?
EDIT: Ja bym chyba skróciła serdecznego i maluszka troszkę. Ale może to tylko na zdjęcie takie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Neutral ponoć jest gorszy.

A Fair wcale nie jest ciemny Nie zmienia kompletnie koloru pudru, nie robi plam, osiada cudowną aksamitną mgiełeczką...

Ten nie bieli. Nie wysusza także a jednocześnie ładnie naturalnie nie płasko matuje.
Eweska go lubi i Agabil
Ja jestem wybitnie bladolica. Ale skoro mówisz, że nie nadaje skórze koloru... To ten chyba będzie rzeczywiscie lepszy. Zdam się na Ciebie Śniegusku

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cudowny kształt i ten kolor


wrzucam moje, totalnie nie mój dzień na malowanie.. nie umiem go obfocić, krzywo się podomywałam..
Tak jak Lolli prawi, 3 mm mniej i miodzio

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziewczynki, za przytulaski. A wiecie, co jest w tym najgorsze? Że powinnam mieć to od dwóch już miesięcy za sobą. Miałam się we wrześniu bronić... Ale... Pamiętacie, jak zaniemogłam w lipcu? No właśnie... Od tego się zaczęło...
Dobra, nie nudzę Wam już.

Za to Was pokuszę nowymi kolekcjami Orly.
TA dla miłośniczek efektu "bling-bling".
I TA dla miłośniczek jesiennych klimatów na paznokciach Jak tylko mi się skończy szlaban, to mam zamiar zamówić sobie czteropak miniaturek z tej serii
Ale brzydkie Orly, ohydztwo

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja miałam wczoraj robić cieniowanie ale jak zawsze zajęłam się czymś innym... I kupiłam dzisiaj lakier w końcu
Postaram się zaraz wstawić,
A tak w ogóle to tęskniłam za wami...
My też
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-09-19 o 19:02
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora