Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-09, 14:59   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez Ewa1603 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.Jestem nowa na tym forum i bardzo potrzebuję Waszej POMOCY.Tak więc do niedawna farbowałam włosy na odcienie intensywnej czerwieni no i postanowiłam zostać blondynką.Tak więc zabrałam się do rozjaśniania (samodzielnego bo nie mam zbyt miłych doświadczeń po wcześniejszych wizytach u fryzjera) Użyłam LOREAL EXELLENCE CREME 01 SUPER JASNY BLOND no i wyszedł mi ciemno pomarańczowy,a na moich ok 5cm odrostach dosyć jasny blond.No więc przesiedziałam kilka dni w domu w międzyczasie "karmiąc" moje włosy odżywkami i podjęłam kolejną próbę rozjaśniania.kolejnym razem wyszedł mi kolor bliżej nieokreślony,ni to pomarańcz ni to żółty Odczekałam 2 tygodnie i postanowiłam jeszcze raz rozjaśnić licząc,że efekt po trzecim rozjaśnianiu będzie zadowalający,a tu rozczarowanie.Kolor wyszedł żółty!! tylko na odrostach złapało na jaśniutki kolorek.No i tu zwracam się do WAS z ogromną prośbą.Jak usunąć bez kolejnego rozjaśniania ten paskudny żółty kolor?Czy jakiś szamopon koloryzujący w odcieniach popielaty lub platynowy blond by sobie poradził?Już myślałam,żeby położyć na to "coś" jakiś odcień średniego blondu,ale zapewne nie będzie to ładny kolor gdyż tak jak wspominałam moje włosy mają dwa odcienie.Na odrostach ok 5cm sa jaśniutkie a reszta jest żółta.A najgorsze jest to,że muszę szybko coś z tym zrobić bo za tydzień jade na Komunie do chrześnicy i muszę wyglądać jak człowiek.Z góry DZIĘKUJĘ za każdą dobrą radę.POZDRAWIAM.

Ps.Gdyby to pomogło w rozwiązaniu mojego problemu to mogę wrzucić jakieś zdjęcie moich "kurczakowych" włosów
albo nałoż na to jakąś blond farbę albo użyj płukanki moja koleżanka chcąc pozbyć się żółtego koloru po samodzielnym rozjaśnianiu użyła srebrzyka-srebrnej płukanki do włosów teraz ma taki jasny platynowy blond-tylko ostrzegam żeby nie uzywać jej zbyt dużo bo ona przez parę dni chodziła z z miejscami fioletowymi pasmami bo użyła jej za dużo,trzeba bodajże wlać do wody parę kropelek i wypłukać nią włosy po paru takich płukaniach ten żółty odcień zniknie przynajmniej jej zniknął

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-05-09 o 15:01
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując