Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-10, 07:26   #7
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Cytat:
Napisane przez Ewa1603 Pokaż wiadomość
agata456 Dziękuje za szybką odpowiedź.Może wrzucę aktualny wygląd moich włosów i byś oceniła czy farba blond lub płukanka coś by pomogła na mojego "kurczaka"?Myślałam o Garnier color naturals 111 popiel blond,ale nie wiem czy mi na tym żółtym złapie no i ogólnie nie używałam farbek z garniera.Właśnie dlatego zwróciłam się o pomoc na tym forum,żeby zbytnio nie kombinować bo nie chcę stracić włosów.Co prawda używam odżywki i maski,ale wiadomo,że rozjaśniacze i tak niszczą włosy.jeśli się nie da zrobić na tych żółtych ładnego jasnego blondu to tak sobie myślałam,że może bym sobie zrobiła jakimś srednim odcieniem blondu np z loreal casting tylko,że nie wiadomo czy coś by z tego wyszło.PROSZĘ POMÓŻCIE

To zdjęcie koloru wyjściowego i dwie kolejne fotki to obecny kolor żółty
wiesz co blondu bym nie nakładała bo dziewczyny tyle razy na forum pisały ze blond na rozjaśnione włosy wychodzi''zielonkawy'',sp róbuj z tą płukanką jeśli nie wyjdzie to nałóż farbę ale jakąś ciemniejszą a jak koniecznie chcesz mieć blond to idz do fryzjera nastepnego rozjaśniania ja osobiście bym nie polecała bo popalisz sobie włosy a nie masz pewności jaki będzie efekt.Nie znam się na blondach bo jestem brunetką ale moja koleżanka rozjaśniała tak jak już Ci pisałam najpierw usunęła żółty kolor płukanką uzyskała platynowy kolor po paru płukaniach noi potem nałożyła blond farbę i było ok ale gdy poszła do fryzjera fryzjerka nie mogła się nadziwić jak można mieć aż tak zniszczone włosy...więc się zastanów czy warto się tak poświęcać

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-05-10 o 07:29
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując