Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-10, 12:10   #10
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: POMOCY !! Jak szybko i pewnie pozbyć się żółtego koloru z włosów?

Dzięki dziewczyny za rady.No więc już wiem,że jak położe blond farbę to wyjdą raczej zielone.A co jeśli bym położyła jakiś nie jasny,ale średni blond?Myślicie,że przyjmie?jeszcze lepiej by było gdyby szapmonem się dało załatwić sprawę np Loreal Casting.Co sądzicie?Kiedyś już rozjaśniałam ze średniego brązu to dwa rozjaśnienia wystarczyły,żeby włosy były jasne a z czerwonego koloru to widze,że nie łatwo wyjść.Ehhhh......jak to mówią "człowiek taki stary a głupi"Bo tak wymyślam z tymi włosami.Swoje mam naturalne blond średni i zachciało mi się kiedyś farbowania.Żeby tak cofnąć czas to bym nigdy nie farbowała,ale jak już się zacznie to już koniec.Zaraz wrzucę kilka kolorków to jak byście mogły to doradźcie mi czy dany kolor by wyszedł na tych żółtych włosach.Bo ten żółty to jakaś masakra a w ciemnych całkiem nie jest mi dobrze bo mam jasną karnacje.POZDRAWIAM WAS I JESZCZE RAZ DZIĘKUJE ZA RADY


Myślicie,że coś z takich kolorków by wyszło?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,7 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,8 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,1 KB, 107 załadowań)

Edytowane przez Ewa1603
Czas edycji: 2009-05-10 o 13:32
Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując