Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-04, 15:55   #3100
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Piękne, ale czy ta gładkość nie jest od prostownicy?
Ale nawet jeśli to piękne.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------



---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------





---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Obejrzałam zdjęcia tej kobiety. Włosy fenomenalne, piękne. Ale jest tam wyraźna wzmianka o hennie... Czarnej i czerwonej. Nie wiem czy w sensie, że ona jej używa, czy jest to informacja czego użyć, żeby taki kolor, jaki ona ma, uzyskać. Poza tym na pierwszym zdjęciu podpisanym 'before' jej włosy wcale nie są takie piękne, tylko proste i długie. Na każdym kolejnym zdjęciu olśniewają. Wniosek? Moim zdaniem ona [i inne kobiety z tej stronki] takie włosy uzyskała! Zrobiła coś żeby takie piękne włosy mieć, więc na to wychodzi, że jest nadzieja dla każdej z nas, żeby takie włosy uzyskać Jest to strona jakiegoś gościa, najwyraźniej lubującego się w długich włosach, jeżeli któraś z Was doszłaby do tego, co on robi tym kobietom z włosami, że mają takie piękne, to napiszcie koniecznie
nie jestem pewna, ale zdjecia jej wlosow sa na watku o zabiegu Encanto- keratynowym prostowaniu wlosow, na ktore sama sie napaliłam dzisiaj i pewnie zrobie


Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam wstawiam zdjęcia zrobione po zafarbowaniu castingiem. Wyrównał mi ładnie kolor, szczególnej zmiany nie ma. Zaraz po farbowaniu były rude i były śliczne. Henna bym takiego koloru nie otrzymała niestety.

1,3 bez flesza
2 z fleszem
przepiekne
samej mi sie zachcialo rudego ostatnio,ale wyszla porazka, strasznie zaluje
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2010-06-04 o 20:56
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora