Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywianie w ciąży - czyli jak jeść, żeby zanadto nie przytyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-19, 12:56   #10
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Odżywianie w ciąży - czyli jak jeść, żeby zanadto nie przytyć

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Witaj


To i Ja sie wypowiem jestem już po jednej ciązy i niestety wyglądaąłm jak WIELORYB przytyłam 20 kg rozeszło sie po Mnie całej, pzed zajściem ważyłam 65 a w 9 miesiacu 85 .
zrzuciłąm wszystko w półtora roku, ale co prawda na początku mi nie zależało bo siedziaąłm w domu i zajmowałm sie małą. Potem juz mi wjechano na ambicje i poszło wszystko, bez trudu. No ale jest jale jakby nie było po tych 20kg został obwisły brzuch i wszędzie rozstępy dosł ownie brzuch,nogi ,kolana , biust. No tego juz sie nie da zlikwidować także już sie przyzwyczaiłam bo mam już to ponad 3 lata jak sie zaczeły robić. Teraz jestem w prawie 12 tygodniu i narazie +1 kg staram sie patrzec na to co jem oraz duzo ruchu noi mam zamiar ćwiczyć w II trymestrze.
nie przeżyję takich rozstępów na kolanach? ja uwielbiam swoje kolanka myślisz, że możemy ćwiczyć? rozmawiałaś z lekarzem? bo z tego, co ja wiem, to tylko joga albo pilates.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując