Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-04, 20:41   #467
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość

Nie wiem jak Ty wytrzymujesz z tym suszeniem, ja od razu złapałabym za suszarkę, żeby zobaczyć efekt
No, no ale zapowiada się całkiem fajnie, na górze troszkę przebija gdzieniegdzie rudy, ale całe włosy wyglądają jednolicie, troszkę jakby fiolet odbijał, ale dół wygląda jak grafit.
Napisz jeszcze ile ml, ile trzymałaś i jak Ci poszło nakładanie Ręce Ci nie "mdlały" Oj czekam na suche! i w słońcu, jutro ma być
wlosy sa tak zmasakrowane, suche, po tych mixach, ze nie mam serca uzyc suszarki...

robilam po 3lyzki mix ten niebieski z czerwonym, zebyc wyszedl odcien "B" i 2lyzki mix jako seledyn. zmniejszylam proporcje, a i tak tego seledynowego wylalam sporo.

poradzilam sobie z tym tak, ze wzielam dwa pedzelki i dwie miseczki, pasmo wlosow i malowalam od razu 2kolory, zajelo mi to 15min. i trzymalam 15. podzielilam wlosy na 6czesci, potem kazda czesc na 2 i pospinalam klamrami, zeby nic mi sie nie platalo i nie pomylilo

nie moglam za cholere rozprowadzic mixow z woda... pelno grudek. niebieski mix jest tak tepy, ze przy wyciskaniu to stracilam wszystkie sily w rekach, reszta mixow wychodzi pieknie z tubki, a niebieskiego ktorego uzywalam najwiecej to o mamo iii dlatego zauwazylam, ze w jednym miejscu mam 3plamki rozowe widocznie zle rozrobilam...

teraz mam juz suche u nasady, to tak jest zimno mega pod zarowka jest zloto. rudego/czerwieni nie ma nic, ale jutro na bank zrobie zdjecie, mam nadzieje, ze nie bedzie padac jak dzisiaj caly dzien i sloneczko pokaze dobrze, co mam teraz na glowie

aa i jeszcze zauwazylam, ze wyrownalo mi sie poziomem, juz nie mam tego widocznego przejscia.

jak jutro bedzie tylko zloto, to Cie wycaluje normalnie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

dziewczyny, mam pytanie, jedna Wizazanka zwrocila mi uwage, ze mixtonow Chantal nie miesza sie z oxy. sam producent umiescil to w swoim poradniku. Zastanawiam sie, czemu my tak nie robimy

http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując