Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-20, 16:41   #4094
samajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 60
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Widzę że jedziecie z analizą włosowatych kosmetyków , więc chętnie p0drzucam mój zestaw Klorane - mango -miało to to świetne opinie na KWC , ale jeśli chodzi o skład już widzę ściemę , tytułowe mango jest prawie że na końcu

poza tym wydaje mi się że w odżywce jest za dużo silkonów ( z tym że ja się nie znam , niektóre niby złe nie są) , ale 3 rózne w jednym kosmetyku to chyba i tak za dużo , zresztą miałam nadzieje,że podstawą odżywki będzie ten ekstrat z mango.......... ,
nie było składu na KWC więc kupiłam - no i mango jest pod koniec składu . Oszuści cholerni

Klorane, Szampon odżywczy na bazie wyciągu z mango

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MIPA, Cocamidopropyl Betaine, Tea-Cocoyl Hydrolzed Collagen, Propylene Glycol, Butylparaben, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Ethylparaben, Parfum, Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isobutylparaben, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter (Mangifera Indica), Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Yellow 5 (CI 19140), Yellow 6 (CI 15985)

Klorane, Balsam odżywczy na bazie wciągu z mango

Skład: aqua, ethylhexyl palmitate , cetearyl alcohol , cyclomethicone , behentrimonium chloride , amodimethicone ,
ceteareth - 33 , cetrimonium chloride, dimethiconol , disodium edta.
fragrance ( parfum ), isopropyl alcohol, mangifera indica( mango) seed butter , methylparaben , trideceth-12 , yellow5 (CI 19140) , yellow 6 (15985)
samajka jest offline Zgłoś do moderatora