Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wielka milosc przeminela??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-25, 22:22   #3
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: wielka milosc przeminela??

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Pokaż wiadomość
Jestem ponad rok ze swoim TŻ. Oboje mamy po 20 lat. Od 7 miesięcy mieszkamy razem. Przyjechał do miastaw krórym studiuje i znalazł pracę. Nigdy nie żałowałam swojej decyzji. Czułam, że go kocham. Nigdy nie odczuwałam żadnych wątpliwości. Jednak zmieniło się to... TŻ wyjechał na 3 msc za granice pracować. 2 tygodnie strasznie cierpiałam. Czułam jakby ktoś wyrwał mi połowe duszy. A potem nagle NIC. Zero tęsknoty. Nie czuje nawet chęci pisania z nim. Szczerze mówiąc jestem tym zdezorientowana. On za 2 msc juz wraca i na wstepie kupuje mi pierscionek zaręczynowy. Pod względem rozumu to nie wyobrażam sobie rozstanie z nim, bo jest mi bardzo bliski. Bardzo dobrze się dogadujemy, spedzmay czas, nigdy nei mielismy wiekszego kryzysu w zwiazku. Jest dla mnie ogromnym wsparciem. Nie rozumiem co się ze mną stało. Nie czuje do niego nic. Ostatnio byłam na domowce u kolezanki i całowałam się z takim jednym chłopakiem. I po wszystkim nie mam żadnych wyrzutów sumienia! Jeszcze go perfidnie oklamalm ze jak zwykle bylam grzeczna a on zaczal mi mowic jaka jestem kochana i cudowna. A ja jak zimny głaz! Zero poczucia winy.
Ostatnio tylko mi rozrywki w głowie. Poczułam się przez chwile w tym zwiazku jakbym tracila wolnosc i mlodosc. Moze dlatego, ze jak byl to zawsze robil mi awantury jesli chcialam isc na impreze badz na piwo nawetr z najblizsza kolezanka. Moze nie doroslam tak na prawde do powaznego zwiazku. juz sama nie wiem...
Szczerze mowiac jest to dla mnei baaardzo dziwne bo przez ten rok swiata za nim nei widzialam;/ Planowalismy wspolna przyszlosc, a tu praktycznie z dnia na dzien naszly mnei takie watpliwosci.

Co się ze mną stało? I co ja mam właściwie zrobić...
Wszystko potoczyło się za szybko.Zamieszkałaś z facetem po kilku miesiącach zwiazku.Na początku była euforia i różowe okulary..które teraz niestety spadły.Prawda jest taka,że nigdy nie kochałaś tz,byłaś nim tylko zauroczona.Nie ma sensu tkwić dalej w takim układzie powinnaś się wyszaleć bo widać,że tego jeszcze potrzebujesz.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując