Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-28, 08:47   #9
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

W zeszłym roku byłam w Vodicach. Kwaterę znalazłam przez internet. Po prostu w wyszukiwarkę wpisałam nazwę wybranej miejscowości i mogłam wybierać w ofertach. Skontaktowałm sie bezpośrednio z właścicielem domu, wpłaciłam zaliczkę i zaczęłam odliczać dni do wyjazdu.
W tym roku chciałam jechac na Makarską, ale za późno zabrałam sie za szukanie i atrakcyjne kwaterki były już zajęte. W końcu znalazłam w Orebicu, korzystając z pośrednictwa tamtejszej agencji.
Właściwie po zeszłorocznym pobycie chcieliśmy jechać w ciemno. Faktycznie wszędzie wisiały kartki informujące o wolnych pokojach i naprawde było w czym wybierać. Zrezygnowalismy z dwóch powodów: jedziemy w osiem osób (w tym dzieci) i chcieliśmy wszyscy mieszkać w jednym budynku. Poza tym jedziemy w pierwszej połowie sierpnia, czyli "szczyt szczytów" sezonu.

Na pewno warto jechać w ciemno na początku lipca lub we wrześniu. Wtedy ze znalezieniem kwatery na pewno problemu nie ma. No i warto tak zaplanować podróż, żeby na miejscu nie być późnym wieczorem, bo wówczas na szukanie zostaje trochę mało czasu.
I jeszcze jedno - nie wiem czy Zadar to dobre miejsce na wakacje. To jednak dość duże miasto. Może warto poszukać czegoś mniejszego a Zadar odwiedzić w ramach wycieczki?
Nie wiem czy znasz stronę cro.pl. To kopalnia wiedzy o Chorwacji. W zeszłym roku znalazłam tam mnóstwo praktycznych informacji (i poznałam fajnych zakręconych cromaniaków)
Pozdrawiam i zyczę udanych wakacji
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując