Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 10:42   #1618
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
A ja bym chciała drugie, nawet bardzo, ale serio boję się porodu i kolejnych komplikacji. Jeszcze brak dziadków na miejscu. Nie jestem już tak silna psychicznie na takie przygody jak za pierwszym razem
Ja też bym chciała, ale TŻ ma inne zdanie Poza tym, z taką różnicą wieku to juz byłby drugi jedynak. No zobaczymy

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez wink737 Pokaż wiadomość
Tylko proszę nie odbierzcie tego źle - według mnie kwestia dzieci zależy totalnie od tego jak w tym aspekcie czują się rodzice jakie mają możliwości etc., ale jako 'jedynaczka' od kilku lat z przyczyn losowych, posiadanie rodzeństwa to duża wartość. Przynajmniej w moim odczuciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobrze to wyraziłaś Przykro mi, ze tak się życie potoczyło ... Sama jestem jedynaczką, ale znowu sobie chwalę ( dziecko póżnych rodziców, którzy odeszli wczesnie ). Gdybym miała starsze rodzeństwo to moze , ale gdybym została wtedy z gromadką młodszych, nie wiem czy psychicznie i fizycznie dałabym radę.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Karina fajne podejście
Z tym rodzicielstwem to masz rację

Patrzę na stronę hm, ale jakoś na dzieciach ceny mnie nie powaliły. Ostatnio mam fazę na jednorożce i niezmiennie myszkę minnie
Kochana, ja fazę na jednorożce mam od zawsze
Tez bym coś kliknęła, ale ceny dziecięcych własnie bez szału, a dla siebie czy TŻa to co próbuję wrzucić do koszyka, to niedostępne
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora