Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-12, 07:05   #22
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez widchameleon Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Otóż od pewnego czasu mianowicie od kilku miesięcy mam problemy zdrowotne związane z narządami intymnymi. Najpierw myślałam że to coś z moczem lecz teraz jestem już pewna że dolegliwości związane są z narządami rodnymi i pilnie muszę udać się do ginekologa gdyż jest coraz gorzej. Mam 15 i pół roku. Od 2lat jestem z chłopakiem starszym od siebie o 4lata. Niedawno zdecydowaliśmy się na współżycie i nie jestem już dziewicą. Nie żałuję utraty dziewictwa bo to właściwy chłopak i dobrze nam razem i uważam że dojżałam do seksu. Nigdy nie byłam u ginekologa. Czy na pierwszą wizytę muszę udać się z rodzicem z racji tego że nie jestem jeszcze pełnoletnia? Czy rodzic dowie się o tym że współżyję? Od którego roku życia można legalnie współżyć? Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję z góry
W tym wszytskim przeraża mnie kilka rzeczy.
O niektórych dziewczyny (i chłopaki) pisały juz wczesniej i sa tak oczywiste, że nie będę się powtarzać.
Ale jeszcze cos innego. Dziecko, co to za problemy? Zaraził Cie czymś?
W każdym razie wnioskuję, że nawet jesli nie zaraził, to jakos zaszkodził...
A z tego co tu czytam między wierszami, Ty sie o swoje zdrowie martwisz mniej, bardziej o to czy Twojego chłopaka nie oskarżą o współżycie z nieletnią.

Przestań sie martwić o niego, bo jak widac on się jakoś o Ciebie nie martwi, nie martw się o to, ze rodzice sie dowiedza, tylko gnaj do lekarza, bo jesli to cos poważnego (a Ty to zaniedbasz) to masz życie zmarnowane.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora