Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja paznokci po zdjęciu tipsów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-18, 21:40   #29
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: rozdawajanie po zdjęciu tipsów :(

Cytat:
Napisane przez eska23
przed sylwestrem zdjęłam sobie tipsy u komsetyczki ( 50 zeta w plecy ) ale to co zobaczyłam , myśłam że umrę paznokcie od połowy co był tips były ciensze i teraz mi się rozdwajają ale wzdłuż paznokcia i nie wiem czy dobrze robie ale co urośnie mi paznokieć to obcinam i coraz wiecej mam tej swojej ładnej płytki, zakupiłam sobie odzywkę sally hallesen ( nie wiem czy dobrze napisałam ) złotą , co mam zrobić by paznokcie były znów mocne ??
ps. już nigdy nie załoze tipsow
odpiszcie
eska23, nie martw sie-z tego co czytam tu na forum to wina 'manikiurzystki"-rzezniczki, bo dobrze zalozony tips nie powinien w ten sposob niszczyc paznokci ja mialam na studniowke 5lat temu akryle przez niecaly miesiac i pozniej dlugo doprowadzalam paznokcie do formy,rozdwajaly sie straaasznie ale to moze byc wina tego,ze w dziecinstwie obgryzajam nalogowo pazurki no ale do rzeczy:
*mam tez ta zlota odzywke Sally Hansen Nailgrowth Miracle - wazne:stosuj ja 1 warstwa (ja czasem daje 2)na odtluszczone czyste paznokcie co 2 dzien-czyli np dzis nakladasz 1 warstwe i w piatek zmywasz i znow nakladasz nowa warstwe - w ten sposob odzywka bedzie dzialala jak nalezy (czytalam o tym zarowno tu na forum jak i na amerykanskim MUA-tam dziewczyny bardzo sobie ja chwala),nie oczekuj "dlugich paznokc w 5 dni"ale paznokcie jak bedziesz uzywala systematycznie Nailgrowth Miracle wzmocnia sie, koncowki wybiela nie oszukujmy sie nie wszystko od razu- prawdopodobnie bedziesz musiala poczekac jakis miesiac , dwa...ale warto
*jesli to zawiedzie, zaopatrze sie (najlepiej na allegro, ok 50zl, w salonie ok 130zl)w odzywke NailTek II (foundation II lub intensive therapy II)-poczytaj sobie tu na forum, wpisz w wyszukiwarke "nailtek", b.dobra odzywka, dziala gdy wszystko inne zawodzi, oczywiscie jesli stosujesz ja wg zalecen
*z tanszych polecam Ci aktywny utwardzacz Killys, ok 10zl.aktualnie stosuje, choc moje paznokietki sa juz podkurowane Nail tekiem.
no i najwazniejsze:badz wytrwala ja kiedys obgryzalam paznokietki i udalo mi sie je uratowac, Tobie tez sie to uda
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując