Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kiedy to zleciało?! Z Young PM-ki zrobiło się sflaczałe ciało! Young PM, cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-12, 12:00   #4998
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Kiedy to zleciało?! Z Young PM-ki zrobiło się sflaczałe ciało! Young PM, cz.6

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
My raczej nie będziemy kupować prezentów na Mikołaja, bo kasy mamy mało. Raczej pod choinkę, ale się zobaczy Sobie na pewno nic nie kupujemy. Siostrom i mamie zawsze mogę zrobić jakąś biżu
my nikomu poza chrześniakiem TZ nie kupujemy nic na Mikołaja. Dla siebie nawzajem z Mężem kupimy coś symbolicznego np. czekoladki/mikołaja itd.
Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Jakoś do mnie nie dociera że za miesiąc święta :/
do mnie też....
Z jednej strony się cieszę na myśl o świętach (bo bardzo lubię), a z drugiej cholernie się ich boję..... To będą pierwsze święta, podczas których będzie jedno miejsce przy stole puste.... (oprócz tradycyjnego pustego nakrycia)
Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Będę czekała powiedzmy, że cierpliwie
Ja uciekam, strzeliłam sobie śniadanko z nutellą i czas w końcu się pożywić
nutella
Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
To ja już sama nie wiem, ostatnio dużo myślałam nad płcią i już nie mam żadnego przeczucia co będzie jak dziewczynka to przyznam rację zapowiadającym słodkim zachciankom, a jeżeli chłopiec... to będzie najsłodszy chłopiec na świecie


Nie próbowałam, ale czuję, że mało zgrabna jestem na takie robótki
"Miłego" powrotu do pracy i po cichu współczuję
Mi się ostatnio śniło, że urodziłaś chłopczyka
Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Aga w połowie sierpnia były już świąteczne słodycze w sklepach :P teraz to już tylko resztki zostały :/

Jak to kto, Ty! :P
o matko i córko...od połowy sierpnia? A myślałam, że to u nas grubo przesadzają, gdy w połowie października pojawiają się mikołaje





Cześć
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora