Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-28, 15:31   #4462
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

mani sprzed 4 dni, nadal mam na pazurkach lekko końce starte tylko mam - szok foto na drugi dzień po malowaniu
Podobne ostatnio nosiłam, ale Twoje oczywiście staranniejsze Ładne
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja na uczelni często słyszę 'jakie masz ładne paznokcie, też takie chcę!' no ale ja się nie dziwię, że nie może zapuścić, jak prawie cały czas zdrapuje z nich lakier, albo chodzi do kosmetyczki, która źle zakłada tipsy..




nowe mani
Eveline 3D Prism nr 475, 2 cienkie warstwy, bez top coatu, zaschły migiem (paznokcie malowałam koło 23, a kładłam się spać po 1 )

i jako bonus, moje dziecię, zakwitłoo
Też to często słyszę..

Ale ładne

Słodki storczyk
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość


wrzucam drugie mani, przed chwilą malowałam CC Mrs Robinson (dodam, że do któregoś momentu mojego życia byłam pewna, że to PAN Robinson a nie pani dlatego się dziwiłam, dlaczego się niektóre z Was pytały czy kocham lakier czy Viv, od której mam lakier :P niedawno zaczaiłam, że to pani ) pierwsze foto bez topa, kolejne z topem. kolor w ogóle nie do uchwycenia trzeci raz maluję tym lakierem, ale dopiero teraz focę :P
dziękuję Viv


Ale dają po oczach
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;45792696]Na zdjęciu wyszedł niebieski ale na żywo to jest fiolet
Jakoś nie widzi mi się to mani

Jakie wielkie zdjęcie [/QUOTE]
Mi się bardzo widzi
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora