Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-13, 03:15   #589
more
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 33
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - szybko. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - ciemne, brazowe z zielona obwodka. Rzesy ciemne, brwi nie tak bardzo, ale tez ciemne.


3. Piegi - break


4. Cera - nie do konca wiem, ale wybralabym typ oliwkowy. Rumienię się raczej na różowo.


5. Naturalny kolor wlosow- braz, złotawo-brązowe przebłyski


6. Kolor ust- ciepły - nasycona czerwień


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze czuję się w brazie, kremowym, czerni, czerwieni. Źle w żółtym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Chyba pasuje

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? Lepiej jesli nie sa bardzo jaskrawe.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy. Raczej nie, ale ciężko powiedzieć


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem? Raczej jedne I drugie. Wolę kolory złota, ale noszę I zloto I srebro.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?
Raczej nie ubieram się tak kontrastowo, ale gdyby jednak, to chyba nie wygladaloby to zle

Proszę o pomoc
__________________
Wszyscy chcą naszego szczęścia,

......................... .......... ... nie dajmy go sobie odebrać..
more jest offline Zgłoś do moderatora