Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-04, 15:52   #2443
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez bienemaja2 Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy te cienie sa oryginalne? Mam zamiar kupic wieksza ilosc i nie chce sie naciac. Z gory dziekuje za odpiwedz. http://www.allegro.pl/item466479329_...l_gratisy.html
Podróbki, była już mowa o aukcjach tego użytkownika, przykro mi...

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
Kupiłam paletkę cieni do powiek passions of red, sześć cieni do ciepłego koloru oczu i niestety jestem rozczarowa cienie sa nietrwałe, kiepsko sie nakładają i kolory na powiekach nie są tak ładne jak w opakowaniu. Uważam, że to wyrzucone pieniądze. Kupiłam równiez podkład select 15 kolor nc25 i może być, ale tez nie jest to jakaś rewelacja.
Zoe, myślę ,że powinnaś jeszcze raz spróbować z tymi cieniami, wiem z doświadczenia ,że do nakładania cieni potrzeba dobrych pędzli, napisz jakich pędzli używasz... po za tym cienie wymagają dłuższej pracy na powiece ,a efekt jest naprawdę cudowny, mam dwie paletki z tej serii i już kolejne dwie do mnie lecą


Geoniu z tą kreską u mnie to jest tak ,że ja zaczynam od zewnątrz, tam maluję całą powierzchnią pędzelka najgrubszą kreskę i schodzę do w-w oka gdzie już w kąciku maluje samą końcówką pędzelka, cały czas dociskam pędzel i rysuje za jednym ''zamachem'' potem ewentualnie poprawiam jeśli coś nie wyszło - punktowo lub jeśli nabrałam za mało fluidline to domalowuję brakującą część kreski
Każdym pędzelkiem do linera udało mi się zrobić kreskę, to jest chyba po prostu kwestia techniki, używałam pędzelków smashbox, mac, sephora.
Gorzej już pędzelkiem z liquidlast linera, tym się niestety nie da te eyelinery są okropnie gęste, nie polecam...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora