Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-21, 16:45   #2347
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



Ja też ;P Taka długość właśnie to by było coś - i właśnie o takim skręcie/falowaniu (nie wiem jak to nazwać) włosów mówiłam, że chciałabym mieć
dokładnie te włosy to i moje marzenie

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Snowwhite, ja osobiście wolę ten Wax Latte Pachnie bosko, poza tym włoski są po nim dobrze odżywione, ale takie lekkie i puszyste, ten do włosów zniszczonych jest odrobinę cięższy i wydaje mi się, że minimalnie bardziej obciąża włosy, a mi zależy na objętości
Dziękuję za info

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Też przez myśl mi przeszło farbowanie czyms prof
Może ten Majirel/Majiblond?





Ja Ci kochana nie doradze, bo sama nie mam pojęcia..
Ale jak nie spróbujesz, to pewnie nie da Ci to spokoju i prędzej czy później i tak sięgniesz po 219
tak mi się wydaje





Okrutne to wszystko, aż włos się jeży.
Dobrze, ze chociaż nagłaśniają takie sprawy. Tylko trzeba by było wyciągnąć jakieś bardziej drastyczne konsekwencje z takich postępowań..


No i powiedziałam TŻowi, aby w weekend pociął mi końcówki maszynką Oto co usłyszałam: "Misiek, chyba w Ciebie jakiś diabeł wstąpił. Chcesz być łysa? Nie ma problemu "

Ale może go przekonam jakoś
Pochwale go, że tatusia tak piękne obcina, to i ze mną sobie poradzi..zobaczymy




Wspaniała wiadomość
podziękuj włoskom za to, może jakimś olejem?





XXLki już wycofali z produkcji, ale może gdzieś jeszcze, w jakiś osiedlowych drogeriach, uchowały się ostatnie egzemplarze
Odnoście e20. Z tego co się orientuję, ona też zawiera aktywator razjaśniacza, także pewnie też wyjdzie kurczakowo-jak deluxe 100.
I na całość raczej nie powinno się jej nakładać - w którejś ulotce czytałam, chyba deluxa





Ja wczoraj wypiłam dwie szklaneczki, dzisiaj dalszy ciąg
Jakoś lepiej mi to wkuwanie szło, albo to efect placebo Tak czy siak będę to piła
I z tego co pamiętam w składzie jest magnez takze o wariujące powieczki się nie martwię





Chyba tą drugą farbką z załącznika robiła kiedyś marejta, ale pewna nie jestem





nono rzeczywiście sexy
Włoski piękne a jaka golizna
no mówiłam że sexy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agata referat w klubie melduje napisany
a ja dzis po nocy z olejem migdalowym bede zaraz myc wlosy ..no i lece po ten winogronowy

snow avek sexi zwlaszcza wlosy
no fajne fajne Podobne do Twoich z albumu co kiedyś miałaś

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co do zwierzat to wam powiem ze w miescie jeszcze jako tako ludzie sa rozwinieci natomiast na wsiach spojrzcie jak wygladaja niektore psy jakie maja zycie stoja 10 lat na lancuchu niektore metrowym dostaja miske raz dziennie jakis pomyj a na noc sa spuszczane zazwyczaj zeby pilnowaly chaty podworka taki pies wtedy jak dzik sie zachowuje dusi koty kury po nocy biega nocami po wsi czasem wpada pod samochod albo gnie otruty przez sasiada bo zadusil mu kure

a koty slyszeliscie co sie robi na wsiach jak kotka ma male ? w torebke reklamowke i do dolu do ziemi sie zakopuje w ogrodku i po sprawie nie ma niepotrzebnych kociakow

a inne znecania sie nad zwierzetami na krowami np bicie kopanie ich okladanie rozgami
a zabijanie swin w jakich warunkach na podworku nozem albo siekiera
i moge jeszcze tak wyliczac i wyliczac.....a zrobic nic
Dajcie spokój z tymi zwierzakami aż włos się jeży Nie tak dawno widziałam filmik na youtubie jak baba rzucała małymi kotkami jak na lasso i wrzucała je do jeziora czy tam stawu nie wiem co to było tragedia
Ale Ci co urwali głowę temu haskiemu to przebili wszystko chyba Boże i najgorsze jest to że ten niby "właściciel" wziął go kilka dni przed tym zdarzeniem ze schroniska i jeszcze jego tłumaczenia w sądzie, że nie przyznaje się bo niczego nie pamięta.. no kur*** to jest człowiek??!!!
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora