Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 19:31   #799
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja mam oba kolory kuomaye. I ten jasniejszy jest dla mnie troszke za ciemny... Magi dla Ciebie to kolor moim zdaniem odpada, mając na uwadze kolory jakie wzięłąś z lauressa....Ja z lauressa mam soft i pure gold i kuomaye light beige jest chyba mniej wiecej na poziomie pure gold jesli chodzi o "ciemność".
Anakazar Tobie ten jasniejszy mógłby przypasowac jest według mnie troszkę ciemniejszy od 2 lavery, ale niewiele (przynajmniej mam takie wrazenie, bo obecnie nie dysponuję 2 lavery, żebym mogła porównać).
Sprawdze jeszcze te próbki logony i dam znac, o których mam lepsze zdanie. Ale napewno najpierw musze zużyć próbki kuomaye, bo w tych strunach one bardzo szybko wysychają.
Magi chyba nie jestem w stanie porównac lauressa i kuomaye - powiem tak: lauress na razie najlepszy dla mnie z prochów, kuomaye na razie najlepszy z płynnych to zalezy od dnia, raz wole płynny, raz prochy

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź w takim razie przynajmniej mnie kusić nie będzie

Myślę że pomysł z rankingiem i oceną sklepów jest super

zetuzetia to na co czekasz jeszcze?? Marsz po maskę
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora