Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 19:59   #803
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja swoje zakupy wkleje zbiorowo jak przyjdzie zamówienie z LF. Powinno przyjść jutro :P

Ankazar, nie mam pojęcia co można dodać do henny aby kolor się dłużej trzymał. Moja czerwona trzyma się bez wspomagaczy więc nie przywiązywałam do tego wagi, jak ktoś pisał o dodatkach.

Magnesita, szalona kobieto, dostałam od Ciebie paczuchę. Piękne prochy. Aż mnie korci aby coś wypróbować. Ale niestety muszę się powstrzymać bo mnie tusz uczulił i nic na twarz nie kładę a włoski ma umyte wczoraj wieczorem, więc ewentualnie jutro coś wykorzystam. A jak to wszystko pięknie pachnie Szczególnie ta nutka sandałowa... Mikołaj był u mnie wcześniej
A teraz napisz jak mogę Ci się odwdzięczyć

Moje zakupy z zdrowekosmetyki przyszły bez problemów. No prawie... Wybrałam formę przesyłki kuriera a dostałam pocztą. Ale przysłali mi maila, że tak zrobili. W sumie kosmetyki pocztą przyszły w tym samym czasie jakby wysłali je kurierem, więc się nie czepiam.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora