Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-02, 14:41   #2251
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam gwiazdy wielkiego formatu, szołbiznesu i brokułowe damy .

Wróciłam z syforki .
Kupiłam Poison Girl i Gimmie Brow bo już nie mam zapasu, dzięki uprzejmości pannawiosna dostałam -20% rabaciku . A i tą maskę na usta kupiłam . Widziałam mini Originsy przy kasie ale nie zestawy. Babeczka mi się fajna trafiła, zrobiła próbkę nowego podkładu Chanela ( a co ). Zapytała jakie gratisy chce powiedziałam, że perfumy i kolorówka to dostałam jakieś cienie badziewne na papierku, 2 próbki, 7,5 ml mini Black Opium i mini tusz Make Up For Ever .
Super gratisy! Masz ten urok osobisty!
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Moje skromne styczniowe denko

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też tak myślę, że to ta pogoda + przemęczenie. Warzyw i kasz jem sporo, gorzej u mnie z aktywnością
A stres? Podgryza nas od środka i takie efekty później. Tylko czy istnieje złoty środek na stres? Trzeba chyba się z dziadem zaprzyjaźnić i pokazać gdzie jego miejsce

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No właśnie ja dziś miałam styl kloszarda żeby było lepiej ptak mi na kurtkę nasrał i zobaczyłam to dopiero jak już wyszłam z galerii .
Mówi się, że to na szczęście i trzeba lotka wysłać

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O to muszę wziąć próbkę, bo mi MJ przesuszył tak buzię, że nie chcę już go widzieć

a tata czuje się dobrze, ale co w środku się dzieje to nie wiadomo przyjeżdżają z mamą do mnie w czwartek na kilka dni, wiec pewnie mało mnie będzie na wątku
Super wiadomość!Bardzo się cieszę!
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hejka No więc jestem oi rozmowie, mam te prace fajnie fajnie
Super!!!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora