Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zielone włosy
Wątek: Zielone włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-16, 06:43   #345
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Zielone włosy

Witam, W zaleznosci jaka baze ma wybrany przez nas kolor i ten ktory juz mamy na wlosach . Bazy to: zielen czerwien czy niebieski, zolty itd. Wtedy jak nie wiemy jaka baze ma kolor, ktory juz mamy na wlosach i kolor, ktory chcemy polozyc to jak trafimy zle, wychodza zielone i pomaranczowe wlosy... Fryzjer wie na jakich farbach pracuje i wie jakie bazy maja. Wiec fryzjer polozy tylko taki kolor o takiej bazie jaka nie zmieni naszych wloswo w zielone. Jesli jednak upieramy sie przy danym kolorze to fryzjer polozy najpierw baze niwelujaca.
Kazda farba ze skelpu jesli nie ma w ulotce na jakies bazie jest zrobiona to na stronie web danej firmy musimy wyszukac ta informacje.
Ogolnie na odcienie chlodne (sa o bazach zielonych, niebieskich) powinnismy nakldac juz kolor neutralny lub o bazach czerwonych czy pomaranczowych. Tu tez czai sie jednak zielen jesli na popielaty blond (ma baze niebieska) polozymy farbe w kolorze cielpego blondu czy bronzu (baza/barwnik zolty) wychodzi ZIELEN. logiczne- niebieski plus zolty wychodzi zielony.
Jak wlosy nie sa w zlym stanie, odbarwione, mocno koloryzowane lub bardzo zniszczone i przezarte przez farbe to nie powinno byc problmu nawet przy nalozeniu po raz drugi podobnego odcienia chlodnego.
Natomiast sprobujcie polozyc kilka razy w ciagu malego odstepu czasu jakies blondy popielate, mrozne, srebrzyste itd. Gwarantowana zielen po paru takich wyskockach.

Ja jednak nie jestem ani fryzjerka ani zandna inna profesjonalistka od wlosow wiec wpisuje tylko to co wiem po latach samoobserwacji

powodzenia

Edytowane przez laluna123
Czas edycji: 2014-03-16 o 06:59
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując