Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-23, 07:59   #1024
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Spróbuj tonowac dół fioletowym szamponem. Polecam Marion ultramocny.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
mam krótkie włosy i ciężko mi nałożyć na same końce a jak dam na całość to mi białe od góry wychodzą.

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Pokaż wiadomość
A ja aktualnie zastanawiam się co zrobić dalej z moimi włosami bo które u nasady są koloru bardzo ciemny brąz prawie czarny, myślałam o kupnie jakiegoś profesjonalnego (ale nie zadrogiego) rozjaśniacza bo moje się że 'spaskudzę' włosy tymi drogeryjnymi (choćby farbami rozjaśniającymi). Myślałam o farbie z Garniera tej którą polecałaś SceneQueene Eo Garniera lub Palette 320 ale trochę się boję bo naczytałam się że one mają stężenie 12% pomimo pielęgnujących właściwości farby. Może lepiej zrobić to raz a porządnie rozjaśniaczem bo w sumie zależy mi na rozjaśnieniu tak 2-3 tonów max. tej samej góry tak aby był jasny brąz. Jak myślicie co powinnam zrobić? Doradźcie mi bo im więcej czytam to tym większy mam mętlik. W konkursie wygrałam również zestaw rozjaśniaczy i farb z Joanny i zastanawiam sie nad kąpielami rozjaśniającymi. W załączniku foto prosze o poradę
A ja dla odmiany nie polecam tego rozjaśniacza garniera E0 przez niego byłam o jedno rozjaśnianie w plecy. Nie wiem jak to możliwe ale przyciemnił mi włosy miałam już na głowie takiego soczystego kurczaczka, nałozyłam garniera i bach: marchewa nawet tż mnie pytał dlaczego mam ciemniejsze włosy po rozjaśniaczu.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując