Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymiankowy mineralny II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-19, 19:05   #1082
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Wymiankowy mineralny II

mam na wymiane:

Meow:
Premiere puss combination skin – użyty kilka razy
Sample w woreczkach nowe:
Pampared puss – 0, 1 i 2 – siemase, 1 – abyssinian, 0 – mau (troche ubrudziły się etykietki od noszenia wszystkiego w jednej przegródce – ale to minimalne ślady)
Mogę zrobić tez odsypki innych kosmetyków meow – napisz może akurat posiadam (mam kolory tylko do 3jki)
Odsypka Busha tabor kolor lust wielkości połowy słoiczka edm.

EDM:
Sample w słoiczkach:
1.Nowe:
Linen semi matte, kaolin powder sunlight – finishing powder, fairly light orginal glo, neutral semi matte, golden fair – matte, linen matte
2.Otwarte – ale pozostało ponad 80%, niektóre tylko raz użyte
Fawn orginal glo, wild flower – eye shadow, apple – blush, bubble tea- eye shadow, smokey – eyeliner, golden fair – matte, dandelions – eye shadow, fair – intensive,
3.Otwarte – pozostało
Neutral semi matt – 30 – 40%, new mom – blush – ok. 50%, sunlight finishing dust – ok. 10%, natural ok. 10 %, sprung blush – 50%, intensive fair – concelar – 15%, sandy fair –intensive - 40 %, olive fair – orginal glo – 40%, soft butter peach – 45%, email me – 50%, sweet almond – semi matte – 50%, golden fair – semi matte – 10%, 5% fairly light neutral
Mogę zrobić odsypki wielkości – pół sampla – cieni rare silk I greeting card, butterfly kissess, hoppity hop hop, cOtton tale, leaps and bounds,
80% opakowania mini sunkissed fair - intensive


i reszta niemineralnaw watku z podpisu.

przygarne wiele z meow szczegolnie cienie i korektorki a takze prim
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując