Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-28, 19:01   #4111
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
nie mogłam juz wytrzymać, musiałam coś położyć.
własnie na DOZie kompletuje zamówienie, wzięłam: anlantandermoline ( jeden lekki krem i jeden ochronny) - na takie własnie akcje
myślę o peelingu enzymatycznym z Pharmaceris N Puri-Capeeling, peeling enzymatyczny do skóry wrażliwej - nie wiem czy to dobry wybór ale na pewno lepszy od peelingu ostrego, który stosowałam do tej pory
potrzebuje rownież płynu micelarnego, znalazłam dwa:
https://www.â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠/ap..._-_1__1_GRATIS
https://www.â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠/ap...celarny_200_ml

Sylveco Vianek, nawilżający płyn micelarny, 200 ml
Zestaw Bioderma Sensibio H2O, płyn micelarny do oczyszczania twarzy, 250 ml - 1 + 1 GRATIS


dzis rano zaaplikowałam Alterre, również mnie ściaga ale nie ma takiego szoku jak wczoraj. Oczywiscie jedno serum jak i drugie wchłonęło się jak w gąbkę. Musiałam dokadać bo nie zdążałam tego rozsmarować.



Garnier czy Bioderma? teraz jest promocja tzn. zadna promocja ale 2 paki po 250 mł za 48 zł ( Bioderma)
Bierz micel garniera różowy lub biodermę sensibio, micel Sylveco się pieni i lepi, mnie na dłuższą metę przestał odpowiadać, zaczął drażnić skórę.

Bardzo odwodnioną masz skórę, niestety nakładanie kolejnych warstw serum nic Ci nie da, a tylko ją zapchasz. Wg. mnie jak najszybciej powinnaś odstawić wysuszające kosmetyki, żele i micel AA i szybko coś wybrać. Mleczko Sylveco byłoby nienajgorszą opcją na już, jeśli zależy Ci na czasie i pieniądzach (jest dostępne stacjonarnie coraz częściej, czy to w aptekach czy drogeriach różnych. Przemyśl też, jak możesz pomóc skórze od wewnątrz. Moim zdaniem pomaga nawadnianie organizmu, czyli dodatkowy litr wody do tego co aktualnie wypijasz.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Korah, jakie peelingi na jakich bazach się u Ciebie sprawdzają?
Chodzi Ci o enzymatyczne? Miałam tylko żelowe Phenome i Phytemę, albo dodaję sobie do mleczka lub innego myjadła kilka kropli kwasu mlekowego, nawet do glinki z wodą można i działa mi to.

Jeśli chodzi o mechaniczne, to nie kupuję, tylko mieszam na dłoni zmielony ryż lub kaszę kukurydzianą też z czym popadnie.

Chociaż ostatnio trafiłam na peeling do ciała cytrusowy Coslys i jest super do twarzy, ma drobinki, ale delikatne i czuć że jeszcze złuszcza jakimiś składnikami kwasowymi oprócz ścierniwa i nie wysusza.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora