Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-10, 12:09   #150
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Już mi się całkiem odechciało jaśniejszych włosów spojrzałam na TE zdjęcia i .. już
Jeszcze 10 cm i będą idealne
ciemne sa sliczne ooo jaka długosc
ja miałam kiedys blond i tak jakos nijak sie czułam dosłownie blado jeszcze jak ktos jest naturalna blondynka proces rozjasniania szybki i łatwy gorzej jak odrost naturalny poziomu 5-6 to wtedy rudosci czesto sie pojawiaja a dodatkowo blond robi sie zółtawy np swiezo umyte włoski wygladaja ok ale na 2-3 dzien ciemnieje ten blond i wygladaja na brudno-tłustawe i okropny odcien blondu pojawia sie dodatkowo włosy sie łamia i sa mega suche i nie maja ładnego połysku

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ifrit ile Ty masz w talii? ze 30cm chyba

Morgan pieknie Ci w ciemnych nie kombinuj kachula dobrze Ci napisala i zniechecila


ja wlasnie zamowilam na doz Color&Soin 5n. Bede sie farbowac ok 23-24marca dopiero. No nie moge przebolec ceny Herbatintu jednak... a C&S jest o 20zl tansza prawie.
hihi az zmierzyłam bo mnie zaciekawiło 58cm

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
tak mnie wystraszyłaś ze jednak się rozmysliłam wyszłam wczoraj ze sklepu z l`oreal sublime mousse 530 słoneczny złocisty brąz, takim http://www.rossmannversand.de/produk...oloration.aspx kolorek cudowny na opakowaniu

mam nadzieje ze mi nie wyjdzie czarny bo się chyba zabije
uważaj na drogeryjne poziomy 5 wychodza ciemniej ... w zaleznosci jaki jest Twoj kolor włosów wwyjsciowy

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ifrit ile Ty masz w talii? ze 30cm chyba

Morgan pieknie Ci w ciemnych nie kombinuj kachula dobrze Ci napisala i zniechecila


ja wlasnie zamowilam na doz Color&Soin 5n. Bede sie farbowac ok 23-24marca dopiero. No nie moge przebolec ceny Herbatintu jednak... a C&S jest o 20zl tansza prawie.
ja mialam tez zmieniac farbke ae jakos tylko odrost zrobiłam bo na długosci farba po fixie siedzi i nie wymagaja koloryzacji odrost po londzie z fixem super równo i ładnie złapał odrosty pokryte

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To ja Cię zniechęcę do blondu (patrz zdjęcie). Przy blondzie prawie zawsze trzeba się malować jak dla mnie
Bez makijażu i odpowiedniego wyeksponowania włosów to będziesz rudo żółta i blada. Siedź w ciemnych bo Ci w nich ładnie i tyle.


racja racja racja podpisuje sie pod tym
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora