Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 23:42   #1678
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Hej Około dwóch miesięcy temu schodzilam z czarnych włosów do blondu przez kąpiele rozjasniajace. Droga była ciężka, ale cel został osiągnięty. Po kapielach nalozylam na włosy raz farbę rozjasniajaca psychiacolor, ale włosy nie rozjasnily się, a nabrały tylko brzydkiego szarego odcienia co skorygowalam delikatna kąpielą. Wspominam o tym, bo około 2 tygodnie temu przyszedł czas na farbowanie odrostow, miałam dwa podejścia. Dwa razy farbowalam drogeryjnymi farbami w najjasniejszych, neutralneutralnych kolorach. Zabijcie mnie, ale nie pamiętam dokładnie firm, dla mnie wszystkie one wydają się podobne w każdym razie były to farby ok. 30 zł za opakowanie. Podejrzewam że był to loreal excellence i coś podobnego. Farbowalam kolorem superjasny blond naturalny i włosy mi pociemnialy, odrosty rozjasnily się minimalnie tworząc ciemnozloty blond a ładny kolor pokryła Szara poswiata. Nie mam jeszcze konkretnie wybranego blondu, o którym marze, na chwilę obecną chcialabym żeby były po prostu jasnym blondem. Spodziewałam sie, że włosy rozjasniane ciemnieja, ale jeżeli użyłam najjasniejszych farb to czym ja mam je teraz farbowac? Proszę o jakieś wskazówki.
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując