Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-24, 16:00   #4547
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Apropo przechowywania kosmetyków. Kiedyś kupiłam kwas hialuronowy i było napisane " przechpwywac w chłodnym miejscu"- wylądował w lodówce. Teraz znowu zakupiłam ( tyle że trzycząsteczkowy) i jest napisane że w suchym miejscu). Nie zepsuje mi się w ciepłej łazience? Nie wierzę :p

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Nerwuska28 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny...miesiac stosowalam acme derm...cos tam pomoglo...teraz mam przerwe I od 2 tygodni stosuje tonik z migdalem 5%...nic a nic acme fajnie dzialal,czulam ze cos sie dzieje,a przy toniku nic...zero,null
..tylko skora jakby bardziej sie mi zaczela tluscic w strefie T....korci mnie na piling 15% migdal...to bylby moj pierwszy...czy jak zrobie na spirytusie a nie na samej wodzie to nic zlego sie nie stanie...czy moze lepiej zaczac od 10%?,moja skora posiada zmiany tradzikowr na policzkach I pigmentacyjne,zanieczyszc zone I rozszerzone pory na brodzie,nosie I czole...acme mi trochr pomogl...ale chcialabym sprawdzic jak zadziala migdal ma moja twarz...mam tylko dylemat odnosnie ztezenia...poradzcie!!!

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Przepraszam za literowke,pisze z telefonu.

Zazwyczaj zaczynamy od najniższych stężeń, czyli 10%. Najbezpieczniej choć nie sądzę żeby coś się strasznego przy 15 stalo. Ja ostatnio bez żadnej zaprawy zrobiłam migdał właśnie 15% pół na pół spirytus z woda. Przeżyłam

Edytowane przez pestycyda
Czas edycji: 2015-10-24 o 16:01
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując