Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-18, 22:00   #4409
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy nabytek Zosia saszetka jedzonka gratis
jaaaki sliczny To York?
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane! Ja już po koncercie, jestem wypompowana całkowicie Ale i szczęśliwa... Udało mi się zdobyć autograf od Dawida z podpisem "Dla Oli ", przytulić go i strzelić sobie z nim fotkę Było totalnie magicznie, dawno nie byłam w takim błogim nastroju.. Wyskakałam się, wydarłam za wszystkie czasy A alkohol jakby sam wyparował z tego całego szału hahaha Więc uff, kaca nie ma
Niestety na koncert pojechałam ze znajomą, która za dobrze nie znam i niezłą manianę odwalała Okazało się, że nie zdążymy na ostatni pociąg po 23:00 do domu i musimy czekać do 03:40. I tak już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i myślałam, że po prostu zostaniemy tam do samego końca, jeszcze pogadać z jakimiś ludźmi, może z zespołem i w ogóle pobyć w ciepłym miejscu. Ale ona nie, ona musiała natychmiast jechać na dworzec, bo ona chce być na dworcu teraz i koniec, zaczęła lamentować, prawie płakać no paranoja totalna Ja wychodzę, z założenia, że jeśli nic sie nie da zrobić, to lepiej jakoś zorganizować sobie czas, żeby jakoś szybciej to upłynęło, niż siedzieć na dworcu Ale ona sądziła inaczej... I musiałam się ugiąć i pojechałyśmy na ten dworzec... I 4 bite godziny siedziałyśmy tam Ja nie rozumiem.. Zamiast jakoś czas sobie umilić, żeby szybciej to zleciało, to nie - na dworzec natychmiast!!!

Wklejam foto z Dawidem!
wow, swietnie ze sie koncert udal zdjecie super!
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora