Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-01, 18:10   #113
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wspólne zakupy Estetiq i Indigo - targi

Cytat:
Napisane przez ArletteQuinn Pokaż wiadomość
Kurczaczku, a mogę się zdecydować jeszcze na całą buteleczkę 63 estetiq, czy już za późno?
Oczywiście, że możesz

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
SKĄD wiadomo kto ma zapłacić za lakierówkę?
I jaka cena bedzie za Indygo?
Wszyscy płacą po równo. Nie może byc tak, że płaci tylko 1 lub 2 osoby, a druga lub trzecia nie wyjaśniłam to juz wyżej. Do kosztu lakieru dodaję koszt jednej lub dwóch lakierowek i to dopiero dzielę na 2 lub 3 osoby.

Za lakiery indygo nie mam pojęcia, prosiłam, żebyście to ogarnęły między sobą, ale np misisia bierze Indigo tylko jesli bedzie promocja, a Marta (chyba Marta) pisała, że 3, a jesli nie ma promocji, to 2. Ja czekam na wytyczne od Was.
Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Wydaję się że koszt dzielony na 3 osoby, żeby było sprawiedliwie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Indigo lakiery j.w.
Pyłki: frutellka, u ciebie wiadomo, jak

Reszta: wyszło 16 pyłków, czyli 11 po 7 zł i 5 gratisów ( na razie przyjmujemy tę wersję, najwyżej zrobicie dopłaty).
Wychodzi 77 zł , czyli 4.81 za pyłek. Jak ktos bierze cały, płaci tyle, jak pół porcji, to polowe tego
Do tego jeszcze dojdą pojemniczki, zaraz sprawdzę ile.

Aha, Estetiq na 3 osoby 24,48:3 = 8,16 plus przesyłka lakierowek i strzykawka 0,29 i 0,07, w sumie 8,52
Estetiq na 2: 22,19:2=11,10+0,29+0,07= 11,46

Estetiq cały 19,90

Wysyłka do Was póki co 7,50 plus 1 zł koperta. Osoby zamawiające tylko pyłki przesyłka tańsza, Frutellka pisala wyżej, ze 5,10 czy 5,50, sprawdźcie.

Jesli komuś chciałoby się przeliczyć te wypociny, będę wdzięczna. Matma to nie jest moja mocna strona

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam ile waży lakierówka 15ml z topem eco 5ml =56g
lakier z indygo-nie mam takiego -ale średnio jeden waży 40g.
pyłek 10g za 5ml
Kurczaku od ciebie mam ten top to beda takie same lakierówki?

do 350g za priorytet, gabaryt A wychodzi 5,50zł
Tak, te same. Zamówiłam 2 więcej na wszelki wypadek. Dziś wysłane.

A jak ważyłaś z 5 ml? Było prawie 10,5.

Kwestia pojemniczków: 6,78 podzieliłam na 16 -tyle bedzie połówek. Wychodzi 0,42 na połówkę. 2,82 to cena za połówkę pyłku juz z pojemniczkiem.

Mózg mi spuchł
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora