Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-03, 15:56   #3961
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Chery Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

regularnie czytam forum, ale prawie nigdy nie piszę
teraz muszę bo załamałyście mnie informacjami o cameronach i dobrychwlosach... Zamówiłam swoje camerony jakieś 3 miesiące po Asi i też jestem nimi zachwycona. Myślałam, że kiedy się już zniszczą kupie takie same albo te z dobrych włosów. A teraz co pocznę?
Asiu jak to było ze zwrotem? Musiałaś płacić za przesyłki, prawda?
Dodaje też zdjęcia moich włosków po jakimś miesiącu używania (ale dopiero świeżo po farbowaniu). Sorki za te miminki ale byłam nimi taka podjarana, że nie mogłam się powstrzymać ;P
A na ostatnim zdjęciu - moje naturalne włosy - cienkie cholery...
witaj, więc tak jeśli chodzi o wysyłke to przesłałam im włoeski poleconym proirytetowym, w środku włozyłam karteczke z numerem konta itp. na wpłate czekałam kilka dni, w miedzy czasie rozmawiałam ównież tel. z Panią z cameronHair/ bardzo miła zreszta i co do kontaktu z nimi to nie mam zastrzeżeń/ wieć jestem na nich stratnaok 17 zł- ale leppsze to niż 230 wiec kochana jeśli juz dojdziesz do wniosku ze czas wymienic włosku, to nie polecam niestety cameronów, ja również jestem zawiedziona... poki co pielegnuje i dbam o moje " stare" camerony
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora