Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-21, 17:39   #512
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa. Dam znać. Idę we wtorek na peeling, a w czwartek na szkole makijażu
Do luny mogę użyć Estee Lauder Perfectly Clean
https://m.douglas.pl/douglas/Piel%C4...000063841.html
mi też proponowała wczoraj babka w D tą piankę do luny ale mnie ona strasznie wysusza więc jej nie brałam

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki Ale liczba w nicku nie do końca oznacza mój wiek
eeee. Jak to mówią w reklamach: "młodość to stan ducha"

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ważne ze młoda duchem jesteś Reszta się nie liczy


---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
2 dni. Moje zamówienia 'anulowane' z soboty doszły we wtorek. I nawet nie mogłam ich nie odebrać bo POCZTA zostawiła u sąsiadów zamówienie. Pierwszy raz słyszę, przysięgam, kurier - no wiadomo, ale poczta
nieźle moja paka nieopłacona więc przynajmniej nikomu nie zostawią teraz do mnie dotarło ze tych paczek nie nosi listonosz tylko kurier pp. u mnie na osiedlu to taki alkoholik co jest u mnie to wali od niego piwem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora