Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-22, 21:47   #1806
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość

Pamiętam, że masz puder sunshine dust. Jaki on ma skład? Taki jak na str Amilie? Czy masz może starą wersję? Czy bardzo jest żółtawy?
Mam końcówkę odsypki Angel dust i zastanawiam się nad sunshine dust
Skład sunshine dust to: mica (ci 77019), silica. Może zawierać: Iron oxides (ci 77491, ci 77492).
Jest żółty ale na twarzy transparent. Tak jak Angel dust.

Właściwie to mam oba, Angel dust też ;-) tzn mama ma. I nie widzę różnicy po aplikacji jakoś. Ale ustaliliśmy z mama że ja biorę żółty w ona biały. Nie dają koloru na twarzy choć wydaje mi się że lepiej wyglądam w żółtym. Ale to chyba tylko kwestia przyzwyczajenia. Nie znam się na składach, piszę z komórki więc nie bardzo mam jak sprawdzić skład Angel dust a nie chce mi się lecieć i grzebać w mamy kosmetykach ;-)

Żółty jest podobno krzemionkowy? Czy jakoś tak? Tylko ten zapach...

Edit: doszkolilam się. Składy mają takie same. Oba z krzemionka są. Żółty lepiej zgrywa mi się z cera. Używam jako Primera najczęściej, wygładza twarz i splyca widoczność zmarszczek. Ładnie światło rozprasza. Jak było mega gorąco to nawet zdarzyło mi się że wyszlam do ludzi tylko z tym pudrem na twarzy, bo wchłania sebum, nie świece się i skóra taka jedwabiście gładka.
Biały pewnie robi to samo ale mama rzadko go używa,muszę zrobić s nią podmianke i sprawdzić ;-)

Bo wychodzi na to, że składy takie same, kolory inne, ale po aplikacji na twarz transparentne. Robią to samo, więc czemu jest ich więcej niż 1 :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-08-22 o 21:53
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując