Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-10, 19:30   #4582
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masi, że Ty stosowałaś przez 2 tyg 3x to wiem, tylko czy inne laski też takie kaskaderki były
Raz w tygodniu Nie boisz się? Wytłumaczyła to jakoś łopatologicznie, że wystarczy i dlaczego? Jak przejdziesz na raz w tyg to pewnie za każdym użyciem będziesz miała frędzle.
Masimka odnośnie twojego wyjazdu do Hiszp. Od wczoraj koresponduję z przesympatycznym Panem z hiszpanskiej fabryki cosmelanu. On nie może zrozumieć czemu chcę kupować w Hiszpanii skoro mam dystrybutora w Polandzie. Adresu, gdzie kupić w Barcelonie - nie dał. Przeliczyłam mu ile to u nas kosztuje itp. Na koniec poprosiłam, żeby zapomniał że jestem z Polski i dał ten cholerny adres w Barcelonie
NIe wytłumaczyła, powiedziała że nie ma co męczyć skóry skoro jest luks i nie ma śladu po plamach i ze raz w tygodniu i filtry wystarczą. Mam opory prawde mówiąc ale obserwuje twarz i jak coś tylko zacznie być nie tak to zaczynam akcje.

Iv to ty hiszpański znasz ? Wydębnij od tego gostka ten cholerny adres i ceny !
Nawet lekarka chciała żebym jej zestaw zakupiła tylko gdzie ? Będę w Barcelonie trzy dni. Jakby cos2 był tani to moge kupić więcej sztuk przecież....tylko gdzie

[quote=Anturium;9302355]

Cytat:
Masimka jak to musi być wspaniale usłyszeć od specjalisty to, co Ty usłyszałaś - gratuluję
Anturium dzięki, strasznie sie boje żeby tego nie zepsuć wiesz
Masima jest offline Zgłoś do moderatora