Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zamiast kawy??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-18, 09:45   #1
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178

Co zamiast kawy??


Może to co opisze nie jest problemem, ale jednak troszke mi doskwiera. Tym utrapieniem jest kawa. Ponieważ jestem niskociśnieniowcem z częstymi bólami głowy pani doktor postawiła mi alternatywe: albo tabletki podwyższające ciśnienie krwi albo kawa. Tej drugiej nie znosiłam, po prostu jej przełknąć nie umiałam tak mi nie smakowała. Ale nie chcąc się truć chemią postawiłam na małą czarną. Zdołałam do niej przywyknąć i nawet ją polubić. Od roku pierwszą czynnością jaką robie po przebudzeniu jest wypicie filiżanki kawy - rozpuszczalnej pół na pół z mlekiem. Po wypiciu dopiero staję na nogach, ożywam. Jak nie wypije to wszystko mnie boli [głowa szczególnie], i nie mam siły na nic. Zaczyna mnie to troche przerażać. Tym bardziej że po wypiciu kawki nie mogę patrzeć na jedzenie przez min.2 godziny a chciałabym odżywiać się racjonalnie - a tu śniadanie przesuwa się mimowolnie na godzinę 12.00.
Chciałabym poprosić - bo może wiecie czym tą kawę zastąpić? Herbata raczej odpada bo na mnie nie działa. Czy to koniecznie musi być coś z kofeiną?? Chciałabym budzić się pełna energii i chęci do działania a co dzień rano jestem takim "umarlakiem".
Dziewczyny poradzcie coś! Smoczku pomóż!
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując