Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ubrania dla Puszystych-sklepy internetowe, znacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-14, 11:17   #21
chomik0913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ubrania dla Puszystych-sklepy internetowe, znacie?

od kiedy rozmiar 40 to puszyste ? Nawet rozmiar 46 to jeszcze nie puszysta, chyba te co czytają a mają rozmiar 40 to padną.
Dla mnie lekko puszysta to rozmiar 50 i waga ok. 90kg. , a puszysta to myślę od 54 rozmiaru i w górę.

Wszystkie te sklepy co zamieszczają zdjęcia na chudych modelkach-katalogowe, okazuje się w rzeczywistości marnej jakości, w ramionach wory dekoldy na pół biustu albo i lepiej naprawdę trzeba trafić na fajnie leżące i materiał nie jak worek na zakupy, przynajmniej ja tu wypowiadam się o rozmiarach od 52 w górę że mają problem z fasonem i nie są dobrze odszyte, bo o mniejszych nie wypowiadam się bo nie wiem jak tam wypadają.
Poza tym unikam sklepów co mają jedną tabelę do wszystkiego, potem przychodzi dajmy na to 5 różnych bluzek w tym samym rozmiarze i się okazuje że jedne są za małe a inne za wielkie i czasami różnica to 20cm w obwodzie, nie raz się pokusiłam i uwierzcie można nieźle się wściec.

Lubię tą modę f&f można je dostać w większych marketach Tesco.
Trzeba szukać sklepów internetowych co mają do każdej sztuki opis w cm wtedy jest ok. ja dużo kupuje przez allegro, nawet bieliznę znalazłam staniki do miski K i bez nie szczęśliwych drutów, najwięcej kupuje właśnie przez allegro, ostatnio trafiłam przez allegro do sklepu www.modna4xl.pl
mają tam rozmiary od 48 wzwyż, ceny przystępne , każda rzecz osobno opisana w cm, odzież nawet do 170 w obwodzie, duże rajstopy , legginsy.
chomik0913 jest offline Zgłoś do moderatora