Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-27, 15:44   #559
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość

Buzi musze dać odpocząć po poniedziałkowym lha, troche mnie ona martwi bo po kazdym kwasie robi sie coraz ciemniejsza (oczywiscie to mimalne zmiany) i wydobywa piegi, nie wiem jakim cudem
Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Tez to zauważyłaś?? Mi tez to przeszkadza, po salicylu tego nie miałam , dopiero po LHA, i raz jak się przypiekłam mlekowym wymieszanym z salicylem, to chyba jak zaczerwienienie jest większe, jak się za mocno przypiecze kwasem,później ono schodzi, ale cera ma taki ciemniejszy odcień, taki trochę "samoopalaczowy"- tak u mnie to wygląda.
Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Zorzo ewidentnie ciemnieje w oczach człowiek tu sie naciera filtrami by bladością sie szczycicić a tu taki numer, oczywiście te ciemnienie jest bardzo subtelne i niewtajemniczeni mowią że nic nie zauważają ale ja widzę zmiany, i mam wrażenie że troche piegi przyciemniały, ale to moze od ścienienia naskórka plamki melatoniny sa bardziej widoczne?
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Może to ten "przypalony" naskórek który jeszcze nie zdążył się złuszczyć tworzy taki kolor?


Dziewczyny mam to samo . Po 25% salicylu , trzy warstwy byłam b. mocno opalona , ale niespalona . Skóra zaczeła schodzić grubymi płatami i była jasna , ładna .Cały czas siedziałam w domu z Alantanem na twarzy , więc byłam żółta od maści .Po ośmiu dniach już bez Alantanu zobaczyłam , że jestem po prostu opalona delikatnie , ale nie biała , tak jak przed peelingiem .
Tak jak pisze Patryka , mam nadzieje , że to jest jeszcze "przypalony" naskórek . Jak nakładam olejek , to nadal czuje , jak mi taki "pył" schodzi z twarzy .Na szczęście przebarwienia nie ściemniały , są prawie nie widoczne .

Uważam , że przesadziłyśmy z intensywnością , mocą , za krótkie odstępy między peelingami . Nieważne czy LHA , czy salicyl , ten sam efekt mam , jestem opalona . Ale wyglądam ładnie , więc niczego nie żałuje . Na przyszłość będe ostrożniejsza

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-04-27 o 15:47
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując