Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-19, 16:49   #1339
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny pisałam w sumie o tym wcześniej ale planuję zakup munchkina (a może biga) jeżeli pojawi się jakaś ciekawa promocja świąteczna dlatego liczę że pomożecie mi się ostatecznie zdecydować

Na dzień dzisiejszy moimi numerami jeden są Lucy Minerals Pale Olive (z kolorem szyi współgra idealne ale na twarzy jestem w nim trochę blada) i Cream..

Wiem, że większość z Was preferuje najpierw zakup próbek ale nie chcę przegapić ewentualnej okazji (poza tym jestem zakupoholiczką w gorącej wodzie kąpaną ).. Dotąd w większości kupowałam od razu bigi bez pudła więc liczę, że i teraz się uda

Póki co (o dziwo) po swatchach najbardziej obstaję przy Manx 2.

Poradzicie?

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Mam skórę z żółtymi tonami, odrobinę idącą w kierunku oliwki (przynajmniej tak mi się wydaje )
Pasuje mi w sumie sporo kolorów i firm..
Najbardziej lubię Lucy Cream i Pale Olive, Pixie Cameo i Sinnie, Blushe Butter Pecan..
Ale mam tez sporo niby innych ale jednak ładnie stapiających sie z moją skóra w różnych porach roku (Lauress Radiant Yellow, Pixie Blossom..)

Obstawiałam Angorę, Manx, Abyssinian może Korat lub Chartreux patrząc na swatche..

Jestem zadowolona z podkładów które mam ale mimo wszystko korci mnie żeby spróbować podkładów Meow
Qrcze, przeglądam teraz fotki zamieszczone przez Is kilka stron wcześniej i na nich bardziej "podoba" mi się Angora
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-04-19 o 17:17
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując